Ko diez nozīmē šis apzīmējums “īsts Ziemassvētku romāns”? Tomēr, ja Jums ir sajūta, kas tas ir, šī grāmata ir tieši tas. Milti pa gaisu, sniega aizputināti ceļi, mazliet nosaluši kāju pirksti, brienot pēc egles un mīlestība.

Romāna sākums ir maķenīt intriģējošs. Eva, pieņemot draudzenes piedāvājumu, ierodas nomaļā vietā mazliet padzīvot, lai atgūtos pēc neveiksmju sērijas pēc izjukušas laulības ar bagātu kungu. Nosalusi pēc garā ceļa atrod gultu, kurā ietīties zem segas un aizmigt. Un tad pamostas blakus svešam vīrietim. Nu, ok, pēc mirkļa tomēr atmiņa nostrādā, un viņi abi izrādās attāli pazīstami. Un tomēr. Viņai īsti nav, kur bēgt. Viņam šī jocīgā spēle sāk iepatikties. Un līdz ar spēli – pavisam prognozējami – sāk iepatikties arī pati Eva.

Mazliet skaudras dzīves, mazliet baiļu, mazliet seksa, daudz Ziemassvētku prieka, piedošanas un mīlestības. Laikam tā tiek apzīmēti tie “Ziemassvētku romāni” – kad mēs acīmredzami zinām sižetu jau pirmajās lapaspusēs, tomēr ir tik patīkami lasīt kaut ko vieglu un prognozējumu kaut vai lai atslēgtos no tās steigas un pienākumiem, kas Ziemassvētkos ir tik ierasti īstajā dzīvē.

Grāmata saņemta dāvanā no izdevniecības Latvijas Mediji.