Pāris reizes esmu piedalījusies sulu kūrē, sekojot Mārītes Gertneres absolūti garšīgajām auglu, dārzeņu un garšaugu kombinācijām, un jau pirmajā reizē biju pārsteigta, cik viegli tas ir – 7 dienas dzert tikai suliņas. Parasti šādā pasākumā ir vērts ieiet ar konkrētu nodomu – kaut ko izdziedināt, kaut ko pārbaudīt sevī emocionāli, un, mēs jau zinām, kur mūsu uzmanība, tur enerģija, – tur sevis samīļošana.

Šī grāmata atgādina, cik svarīgi ir dzert svaigas sulas ikdienā, kā daļu no ikdienas maltītēm – vitamīni un minerālvielas svaigā veidā ļoti labi uzsūcas organismā un iedod tādu kā “būsterīti”. Grāmatā ir pieminētas daudz un dažādas slimības un ieteikti augi, no kuriem spiest sulu, šīs kaites apkarošanai un ārstēšanai. Tāpat ir paskaidrots, kāpēc katrs konkrētais auglis, dārzenis vai garšaugs ir organismam vajadzīgs, kas ir to sastāvā, kas dziedina konkrēto slimību.

Izlasot šo plāno grāmatiņu, man radās pārliecība, ka, ikdienā lietojot sulu no spinātiem, pētersīļiem un burkāniem, tu būsi darījis visu, lai organisms būtu aizsargāts praktiski pret jebkādām kaitēm.