Dvīņi Ezra un Elerija uz laiku pārvācas dzīvot pie savas vecmāmiņas Ehoridžā, kur jaunībā dzīvojusi viņas māte un mātes bezvēsts pazudušā dvīņumāsa Sāra. Pirms pāris gadiem šajā pilsētiņā atrakciju parkā “Slaktiņzeme” ir atrasta nogalināta arī skolas balles karaliene Leisija, un arī šogad tiek ievēlētas trīs nominantes balles karalienes titulam, pēc kuru paziņošanas tūdaļ parādās draudi, ka balles karalienes liktenis būs tāds pats kā Leisijas. Ir pilns ar aizdomās turamiem Leisijas slepkavībā, tomēr bez pierādījumiem. Ir pilns ar sakritībām, noslēpumiem, izjukušām ģimenēm, dzīvēm baumu, baiļu un nepareizu izvēļu dēļ. Tomēr jaunieši ir jaunieši – par spīti aizliegumiem, par spīti it kā nekam nederīgiem policistiem, viņi turpina ballēties, turpina savu dzīvi, turpina gaidīt balli.

Elerija, zinot Sāras pazušanas faktu, visu bērnību ir lasījusi detektīvromānus, un viņai vienmēr ir teorijas, kā atrisināt visas aizdomīgās lietas, arī šoreiz. Tomēr reizēm, it īpaši, ja aizdomais krīt uz kādu drauga radinieku, savas teorijas ir vērts paturēt pie sevis.

Ļoti patīk šīs rakstnieces darbi. Raiti lasās, raiti šķetinās, vainīgais – beigu beigās uzrodas kā pārsteigums. Iesaku gan šo, gan iepriekš lasīto “Kāds no mums melo”.