Ja godīgi, es nezināju, ka šī ir erotiskā literatūra, bet kaut kā pēdējās grāmatas man nāk tieši par šo tēmu. (Ko Kosmoss grib man pateikt, vai ne? Ha, ha.) Šoreiz stāsts ir par trīsdesmitgadīgu sievieti, kura attiecības un seksu NEMĀK, bet, lai būtu “laba meita” savai mātei, kura sāk pieprasīt mazbērnus, viņa ir apņēmības pilna kaut ko darīt lietas labā. Tā nu Stella, kuras darbs ienes neizmērojami daudz naudas, nolemj nolīgt kādu glītu eskorta puisi, kurš varētu viņai iemācīt skūpstīšanās un mīlēšanās mākslu.

“Man pagalam nepadodas… tas, ko tu dari. Bet es gribu kļūt labāka. Man šķiet, ka varētu kļūt labāka, ja kāds man to iemācītu. Un es gribētu, lai tas būtu tu.” Stella lūdz Maiklu noīrēt turpmākiem pāris mēnešiem, lai iemācītos nodarboties ar seksu.

3.nodaļā, 30.lpp viņi atver viesnīcas numuriņa durvis, un es jau zinu, kā šis romāns beigsies pēc 350 lapaspusēm. Nu, protams, viņi iemīlēsies. Un es pat zinu, kāds būs sižets, – viņi abi mīlēs viens otru, bet neticēs, ka tas ir iespējams viņu dažādo lomu un mazvērtības kompleksu dēļ. Un tomēr. Tomēr es šo grāmatu turpināju lasīt un darīju to, kāri tverdama lapaspuses citu pēc citas.

Dažādi šķēršļi, dažādas uzdrošināšanās, atklāsmes caurvij šo romānu, šķiršanās un atkal satikšanās. Dažādas ģimenes, uzskati, vērtības, dažādi pagātnes notikumi, kas aizēno Stellas un Maikla attiecības. Bet tam pāri tāda patiešām īsta, jauka, tīra mīlestība, skaistas kopābūšanas un seksuālas pieredzes, kas nav pārāk pārspīlētas, pārāk vulgāras vai pārāk anatomiskas – drīzāk tiešām kā rakstīts uz grāmatas vāka – sadzīviski erotiskas.

Ļoti ātri izlasāma grāmata – viegla, patīkama.
Tikai traucē tas ierastais seksīgums un skaistums šāda tipa romānos. Vai ir iespējams uzrakstīt skaistu mīlas un erotikas stāstu par pāri, kuri nav nokopēti no modes žurnālu vākiem? Vai jūs esat lasījuši kādu erotisko romānu, kur dāmai, piemēram, ir paprāvs liekais svars?